Psy

Psy w Centrum Łąkowa 1 są  traktowane wyjątkowo – to miejsce zaprojektowane z myślą o nich. Organizujemy wyprawy po Parku Narodowym Gór Stołowych (zapraszamy do grupy dogtrekking Góry Stołowe na facebooku), szalejemy na radkowskich łąkach, brodzimy w strumieniach i oczywiście tropimy. Poruszamy się z pieskami po wyznaczonych szlakach ale też poza nimi po pięknych i tajemniczych trasach z dala od ludzi i samochodów. Park Narodowy Gór Stołowych jest jednym z nielicznych w Polsce Parków, gdzie można swobodnie na szlaki wchodzić z psami (oczywiście na smyczy).

Centrum Łąkowa 1 to rewelacyjne miejsce na organizację zamkniętych szkoleń oraz warsztatów z psami z zakresu posłuszeństwa, psich sportów, pracy węchowej, pracy wodnej oraz wszelkich kursów instruktorskich.

Dysponujemy osobną salą szkoleniową z multimediami oraz należącym do Centrum terenem 0,5 h, gdzie na wyciągnięcie ręki  można przeprowadzać większość zajęć. Bezpośrednio graniczymy z łąkami i polami doskonałymi do nauki tropienia. Cisza, spokój, dobre miejsce na wyciszenie i skupienie.

Dla grup zorganizowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę dotyczącą pobytu, wyżywienia i innych atrakcji. Szczególnie rekomendujemy okres poza wakacyjny i po żniwach, wówczas otwierają się do dyspozycji nieprzebrane kilometry skoszonych łąk i pól.

Zapraszamy do kontaktu.