Salon

Salon

Pragniemy, aby nasi goście dzielili się wrażeniami każdego dnia, wspólnie spędzali czas, zawiązywali u nas nowe przyjaźnie. Nikt nie będzie czuł się u nas samotny, nawet, jeśli spędza wakacje w pojedynkę. Salon to miejsce tętniące życiem i radością, pełne dobrej energii i światła.

Do Państwa dyspozycji przestronne pomieszczenie z wydzielonymi trzema strefami:

Kominkowa na zimowe przytulne wieczory,

Jadalniana z ogromnym stołem, przy którym jednocześnie może zasiąść 20 osób. Tutaj serwujemy śniadania, zasiadamy do wspólnych posiłków w porze obiadu i kolacji.

Wypoczynkowa z kultowymi fotelami prof. Józefa Chierowskiego model 366 z lat 60-tych. Tutaj dyskutujemy, gramy, czytamy.

Na wyciągnięcie ręki regał pełen książek. Z prywatnej domowej biblioteki udostępniamy książki dla ludzi gór – kultowe tytuły „Dotknięcie pustki” „Biały pająk” „Ucieczka na szczyt” i dziesiątki innych , dla miłośników literatury szpiegowskiej – wszystkie pozycje  LeCarre), trochę pozycji historycznych, trochę literatury okolicznej – z upodobaniem promujemy książki naszej sąsiadki Olgi Tokarczuk. Dla dzieci spora pólka z pozycjami do czytania i przeglądania.