O wystroju wnętrz i dizajnie

Tworząc Centrum Łąkowa 1 chcieliśmy stworzyć niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju miejsce z klimatem.

A wszystko po to, aby wypełnić pragnienia. Aby było aktywnie i interesująco. Dlatego chcemy gościć Was –  wędrowców, biegaczy, cyklistów, psiarzy, narciarzy, matki karmiące i ojców noszących dzieci w nosidełkach – wszystkich pozytywnie zakręconych. Abyście spędzili u nas niezapomniany czas w otoczeniu pięknej przyrody, otwartej przestrzeni, ciekawej architektury ze szczyptą designu. Aby nikt nie czuł się obco i samotnie, nawet, gdy spędza czas w pojedynkę. Abyście zawiązywali nowe znajomości i przyjaźnie, dzielili się swoimi pasjami i po prostu przeżytym dniem.

Ktoś powie misja!. Ktoś inny strategia!  Odpowiadam, tak!  Można, bo misja i dobre planowanie to nie tylko domena korporacji.

Czy nam się udało?  A efekt – zobaczcie sami.
Opinie naszych gości w rożnych elektronicznych miejscach dodają skrzydeł, potwierdzają. Zobacz – mówimy do siebie – docenili, weszli w to, wpisali się w konwencję, hurra, nasz pomysł działa!.

Co piszą goście?

„Great  design…..piękny dom, świetna lokalizacja tuż przy szlaku… Cudowny widok z salonu na góry, w ogóle z salonu nie chce się wychodzić;)…… Nowa, ciekawa, aranżacja zabytkowego obiektu turystycznego. …..Lokalizacja wśród łąk ze wspaniałym widokiem na góry sprzyja relaksowi…Bardzo dobrze przemyślany plan budynku z rewelacyjnym salonem na parterze z pięknym widokiem na góry… Atmosfera w domu jest rodzinna, każdy rozmawia z każdym a spać się idzie dopiero jak już wszyscy zdadzą relacje…..

Na Łąkowej 1 tradycja łączy się z nowoczesnością. Rzeczy stare w zachowanym kształcie, lecz zmienionym wizerunku, dostosowują się do nowego przeznaczenia. Wracają do życia i wzmacniają całość przekazu.

Minimalizm i powrót

„Tak, to tutaj było. Tak, to stąd pochodzi”, to bardzo często wypowiadane przez nas słowa.

Wykorzystanie jak największej liczby przedmiotów i elementów pochodzących z tego miejsca. Wszystkie ciekawe i wartościowe z pozycji historycznej lub nostalgicznej elementy znalazły swoje nowe zastosowanie i stworzyły niepowtarzalny klimat. A jeśli już musieliśmy sięgać po rzeczy nowe, zostały wymyślone, zaprojektowane i wykonane wg autorskiego pomysłu.

Pokrótce prezentujemy najciekawsze, naszym zdaniem, godne zwrócenia uwagi elementy charakterystyczne dla Centrum Łąkowa1, które pozwolą jeszcze lepiej zrozumieć przesłanie i poczuć klimat miejsca.

Podjazd

Kwietniki

Parapety i portale

Ściana salonu

Piec chlebowy

Fotele

Lampa z belki

Lampy druciaki

Wezgłowia

Szafy

Różne drewniane przedmioty